ПРИВАТНИЙ дитячий сад
нового покоління в Києві

+38 068 992 90 90

+38 093 992 90 90

+38 068 992 90 90

+38 093 992 90 90

Про нас

Історія виникнення

У всіх мам рано чи пізно виникає питання вибору найкращого дитячого садка для своєї дитини, адже дуже швидко приходить пора виходити з декрету на роботу. А що робити, якщо ти не можеш знайти ідеального місця для дитини, щоб не думати про її безпеку і розвиток? Відкрити свій! Саме так починається історія приватного дитячого садка «ДімReggio».

girls

Історія нашого дитячого садка – це історія двох люблячих мам, які віддали все, щоб створити унікальну територію дитячого розвитку «ДімReggio». Діти – реактивний двигун, який і став серцем нового проекту, вони дуже швидко ростуть і вимагають змін всього навколо. Ми «виховувалися» разом зі своїми дітьми, дуже різних за характером, темпераментом і задаткам. Скільки дивовижних відкриттів ми зробили разом з ними, помічаючи, як легко діти вчаться і розвиваються, якщо на них не тиснути і як легко «закриваються», якщо ми намагаємося їх «виховувати» і ставимо свої власні педагогічні амбіції.

Ми довго шукали садок, який зміг би поділитися своїми напрацюваннями, ідеями, новими підходами і методиками. І ось в 2014 році ми знайшли дитячий центр «Мама-house», який вже 5 років виховував нове покоління дітей. Спостерігаючи за щасливими дітьми, яких ми забирали після занять, ми прийняли рішення відкрити ще один «Мама-house», але на цей раз не центр раннього розвитку, а повноцінний садок далеко від міської метушні, з територією, яка може розвивати і давати необмежені можливості. І, напевно, цей садок дійсно дуже потрібен був батькам, адже ця мрія стала реальністю. І вже 1 вересня 2015 року -відкриття нового дитячого садка «Мама-house» на вул. Ливарська 1А. Рік був нелегким: старт проекту, комплектація груп, пошук талановитих, і найголовніше, які щиро поділяли нашу філософію розвиткудитини, педагогів, але ми вистояли і не зупинилися на досягнутому.

history-2

 

Подорожуючи Італією влітку 2015 р, ми відкрили для себе новий підхід у вихованні дитини, який на 100% змінив курс нашого дитячого садка. Це reggio-педагогіка, унікальний підхід у вихованні нового покоління, основна ідея якого полягає в тому, що дитина самовиражається безліччю способів, які залишаються не поміченими дорослими; оригінальна організація діяльності кожного учасника процесу, адже тема роботи визначається спонтанно, з питань і інтересів дітей, з припущень.  Саме цей етап став фундаментом нової моделі садка, який ми так довго шукали.

Сучасне дошкільне виховання

«ДімReggio» – це територія щасливого дитинства, де роль дорослого – спостерігати, поважати вибір дитини і створювати розвивальне середовище.

«Сензитивні періоди», «зона найближчого розвитку», «провідна діяльність» та  «індивідуальний підхід» – це ключові тези будь-якої програми дошкільного виховання. Але разом з тим, наші традиційні дошкільні установи продовжують працювати методами, які вже неефективні, використовуючи прописані конспекти, які не розвивають дитячий інтерес до пізнання і відкриття нового.

У кожній дитині закладена природна внутрішня потреба до саморозвитку, до освоєння і осмислення навколишнього його світу. Те, як дорослий задовольнить цю життєвоважливу потребу, залежить майбутнє зростаючої особистості. Дорослий не повинен змушувати. Його місія- допомагати, створюючи розвивальне середовище і підтримуючи атмосферу свободи вибору.

Ми впевнені, що між рівнем успішності людини в житті і отриманими в дошкільному періоді знаннями і вміннями є прямий зв’язок.

history-3

Отримання так званих навичок XXI століття і залучення дитини до вирішення проблем в дошкільному віці забезпечать їй краще майбутнє. Такі результати показало дослідження, проведене міжнародним дослідницьким центром Gallup на замовлення освітньої програми «Партнерство в освіті» та неприбуткової організації Pearson Foundation. Отримані факти підтверджують наш висновок: сучасне навчання – саме те, якого потребують сучасні дошкільнята для успішного життя в майбутньому.

Розвиток дитини

history-4

Головна умова позитивного розвитку дитини – свобода вибору, яка допомагає їй приймати нові розвивальні ситуації. Для цього ми використовуємо нові прогресивні педагогічні інструменти, якими користуються педагоги найрозвиненіших систем світу.

Мета нашого саду – забезпечити дітей можливістю потрапити в середовище, де на них не впливають дорослі при здійсненні особистого вибору – вибору в дрібницях (що малювати, як малювати, чим малювати), але при цьому робити це свідомо і відповідально.

Також в основі нашої програми – розвиток у дитини навичок XXI століття: творчість, критичне мислення і вміння вирішувати проблеми, комунікативні навички та навички співробітництва, навички працювати з інформацією, а також життєві навички: гнучкість, ініціативність, соціальні навички, лідерство і відповідальність.

Розвиток навичок XXI століття у дітей дошкільного віку надасть їм удвічі більше шансів досягти успіху в житті, порівняно з тими, хто має низький рівень подібних умінь.

Ми побудували нашу програму на впевненості в тому, що:

– докожна дитина унікальний і заслуговує на повагу;

– кожна дитинаконтролює своє навчання і розвиток;

– кожна дитинаможе вибрати свою траєкторію розвитку;

– кожна дитина можесвідомо і самостійно будувати відносини з іншими дітьми і дорослими;

– кожна дитина можезнайти свої унікальні шляхи і способи заявити про себе (драматизація, музика, спів, фотографія, танці, конструювання, бесіда та ін.)

Наша сім’я

Наша команда – це спільнота дітей у віці від 1,8 до 6 років і дорослих, об’єднаних спільним завданням розвитку. Роль дорослого – перш за все, спостерігати, створювати і підтримувати розвиваюче середовище, працювати з мотивацією кожної дитини окремо і групи в цілому. Наш досвід підтверджує, що спонтанність і свобода вибору для дитини є необхідним фактором розвитку і особистісного зростання.

Кожна дитина спостерігає і «обирає» модель поведінки дорослих у різних ситуаціях, ось тому, у нас немає «персоналу», немає випадкових людей. Наша команда – це команда однодумців-професіоналів, які чітко знають, як зробити дитину успішною.

ДімReggio – це сім’я, яка об’єднує дітей, батьків і педагогів, адже тільки разом можна досягти реального результату.

Наша команда, як і наші діти, відкриті до всього нового і незвіданого, ми кожного дня відкриваємо разом нові горизонти розвитку, щоб виховати нове щасливе і успішне покоління дітей.

ВИ МОЖЕТЕ ПРИЙТИ ДО НАС У ГОСТІ І ПОБАЧИТИ ВСЕ СВОЇМИ ОЧИМА

Для цього достатньо записатися на безкоштовну екскурсію

замовити дзвінок

Залиште заявку і ми обов'язково зателефонуємо вам в самий найближчий часВаші дані ніколи не будуть передані третім особам

Залиште заявку і ми обов'язково зателефонуємо вам в самий найближчий часВаші дані ніколи не будуть передані третім особам

Для того, щоб записатися до нас екскурсію, досить залишити заявку і ми з Вами зв'яжемося в найближчий час

Ваші дані ніколи не будуть передані третім особам