ПРИВАТНИЙ дитячий сад
нового покоління в Києві

+38 068 992 90 90

+38 093 992 90 90

+38 068 992 90 90

+38 093 992 90 90

Новини

7

30 серпня  наші дітки завершили проект «Професії» у Київському місті професій.

Набагато цікавіше і корисніше вчити професії, перевтілившись на кілька годин в того, про кого тобі розповіли на занятті. Ми вирішили досконально відкрити дітям тему професій і поїхали вивчати її до Київського міста Професій в Кідсвілі. Діти були і кондитерами, і пожежниками, будівельниками, і навіть фермерами. Кращого способу вибрати майбутню професію важко й придумати.

>
9

Літо в саду – дуже цікава і активна пора. Багато історій і подорожей, багато повітря і зелені, багато ігор і розваг. Кожен може знайти своє цікаве заняття. Реджіо-проекти не дають дітям нудьгувати і знайомлять з навколишнім світом легко і просто, не нав’язуючи, а пропонуючи дізнатися нове і незвичайне.

>
33

12 серпня у нас відбувся «Грушевий батл»

Сьогодні в саду з ранку кипить робота: діти вийшли збирати урожай груш. «Збирати груші, – це нудно», – подумаєте ви, але ми довели, що це не так.  Діти не тільки збирали урожай, а й дізналися все про грушу, використовували її в своїх креативних роботах. А потім всі ці смачні грушки, вирушили на кухню для зимових заготовок на компоти і джеми для оладків.

>
7

15 липня ми їздили в Океанаріум!

Це були справжні океанічні пригоди в рамках проекту  «Дивовижний підводний світ»! Подорож до Київського Океанаріум – цікаво, незвичайно, повчально і весело))

Літо продовжується! Попереду ще багато пригод!

>
10

20 липня дітки відвідали Національний музей України в рамках Реджіо-проекту «Звідки взялися динозаври?»

Неймовірна історія нашої планети вражає. А тому краще всього з нею познайомитися і навіть побачити і помацати можна в найбільшому Національному музеї України.

Доісторичні тварини, неймовірні композиції і багато-багато дивовижних пригод діти вивчали в рамках проекту «Звідки взялися динозаври?»

>
IMG_3614

Зі сльозами на очах і радістю в серці, ми проводжали наших дорогих випускників у Шкільний світ. Зовсім скоро вони будуть носити горде звання «Першокласники» і будуть підкорювати нові вершини. А ми завжди будемо пам’ятати їх такими яскравими малюками, які перший раз переступили поріг нашого саду. Натхнення вам, наші випускники, нехай все у вас збудеться!

>
29

На честь свята Захисту дітей ми запросили до нас в сад найкрутіших пожежників нашого міста. Це було неймовірне знайомство з героями нашого часу. Діти розглянули  дивовижну пожежну машину, взяли участь в демонстрації гасіння пожежі та отримали відповіді на всі свої питання. Захищаємо навчаючи!

>
Залиште заявку і ми обов'язково зателефонуємо вам в самий найближчий часВаші дані ніколи не будуть передані третім особам

Залиште заявку і ми обов'язково зателефонуємо вам в самий найближчий часВаші дані ніколи не будуть передані третім особам

Для того, щоб записатися до нас екскурсію, досить залишити заявку і ми з Вами зв'яжемося в найближчий час

Ваші дані ніколи не будуть передані третім особам